Op 24 januari wandelde ik weer een stuk van het Graaf van Hornepad, een pad dat zo’n 90 kilometer rondom Weert loopt. Het zuidelijke gedeelte daarvan loopt door het uitgestrekte natuurgebied De Kempenbroek. Ik heb nu ongeveer twee derde van de route gelopen.

Intentional Camera Movement (ICM) vind ik leuk om te doen. De foto hierboven is een voorbeeld. Men neme een relatief lange sluitertijd en men bewege de camera omhoog tijdens het fotograferen. Je moet een beetje geluk hebben. Ik vind deze wel geslaagd.

Dichtbij de IJzeren Man in Weert ligt dit vennetje. De vogels zijn op deze foto niet zo goed te zien. Je loopt steeds de grens tussen Limburg en Noord-Brabant over.
alem archeologie architectuur bergamo brabant dordrecht eindhoven fotografie fruit gelderland germany graffiti Heythuysen hunsel italia italy limburg literatuur museum nature netherlands photography rome romeinen siena vergilius wandelen Weert
